OC i AC Liberty Direct

OC i AC Liberty DirectUbezpieczenia komunikacyjne Liberty Direct to ubezpieczenie Mini Assistance w pakiecie bez dodatkowych opłat, przenosiny zniżki z OC na AC, szybka i pewna wypłata całej należnej kwoty odszkodowania, 5 % dodatkowej zniżki przy zakupie przez Internet.

Pakiet OC z Mini Assistance
OC to obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów. W Liberty Direct dodatkowo do ubezpieczenia OC otrzymujesz Mini Assistance, które gwarantuje pomoc w wypadku drogowym na terenie Polski, m.in. naprawę samochodu, holowanie pojazdu poszkodowanego i sprawcy oraz pełną telefoniczną pomoc informacyjną.

Pakiet OC i AC Standard z Mini Assistance
Pakiet OC i AC Standard to atrakcyjna cenowo oferta, obejmująca obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz dobrowolne ubezpieczenie samochodu od skutków uszkodzenia lub kradzieży na terenie Polski i Europy.

Pakiet OC i AC Premium z Mini Assistance
Kompleksowy pakiet OC i AC Premium dla wymagających Klientów zapewnia wyjątkowo szeroki zakres usług, gwarantowaną stałą sumę ubezpieczenia oraz możliwość naprawy samochodu w autoryzowanych stacjach obsługi.

Ubezpieczenie Premium Assistance
Wykupując dodatkowe ubezpieczenie Premium Assistance zapewniasz sobie szeroki zakres pomocy w przypadku awarii samochodu, niezależnie od miejsca w którym się znajdujesz.

Ubezpieczenie NNW
Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w Liberty Direct obejmuje wszystkich pasażerów pojazdu i gwarantuje wysokie świadczenia w razie wystąpienia szkody osobowej.

Ubezpieczenie szyb
Przy wyborze ubezpieczenia OC, oferujemy naszym Klientom możliwość wykupienia dodatkowego Ubezpieczenia szyb.

OC i AC Liberty Direct