Zacznij oszczędzać bezpiecznie i z zyskiem

Zacznij oszczędzać bezpiecznie i z zyskiem Zacznij oszczędzać bezpiecznie i z zyskiem. Wybierz konto oszczędnościowe zapewniające wysokie oprocentowanie, bez opłat za przelewy niezależnie od ich liczby. Nie musisz zakładać konta osobistego. Oszczędzanie możesz rozpocząć od złotówki, nie ma limitu wpłat. Dla wszystkich środków gwarantowane 4,6% to oferta Banku BGŻ Optima.

Dzięki BGŻ Optima, Polacy mogą oszczędzać na bardzo dobrych warunkach. Oferta BGŻ Optima jest znacznie lepsza niż konkurencji stosującej bardzo niskie oprocentowanie, wysokie opłaty za przelewy lub wprowadzającej konieczność posiadania konta osobistego.

Do kogo jest skierowana oferta BGŻ Optima?
Do każdego kto chce oszczędzać z wysokim oprocentowaniem oraz mieć możliwość realizacji dowolnej liczby bezpłatnych przelewów ze swojego konta oszczędnościowego.

Twoje oszczędności w BGŻ Optima są naprawdę bezpieczne. BGŻ Optima jest częścią Banku BGŻ – jednej z najbardziej stabilnych instytucji finansowych w Polsce. Bank BGŻ objęty jest obowiązkowym systemem gwarantowania Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Nie zwlekaj, zacznij oszczędzać od dziś. Wystarczy złożyć wniosek i przelać złotówkę na konto oszczędnościowe BGŻ Optima.