Konto z pendirive 8BG w mBank

Konto z pendirive 8BG w mBankKonto z pendirive 8 BG w mBank, a do tego w ramach promocji jeden z 5000 breloków PayPass. mBank uruchomił promocję trwającą do 31 grudnia, polegającą, na tym, że każdy klient w wieku od 18 do 26 lat, który otworzy eKonto i w ciągu 60 dni od otwarcia konta wykona minimum 3 transakcje kartą na łączną, minimalną kwotę 100 zł, otrzyma pendrive’a 8 GB. Złóż wniosek już teraz.

Składając wniosek już teraz będziesz miał szanse otrzymania za darmo jednego z 5000 mPykaczy, czyli breloków PayPass o wartości 39zł. Wypełnienie formularza to kilka minut, ubiegnij innych zdobądź mPykacza.

Konto założysz nie ruszając się z domu – złóż wniosek przez mBank.pl a Kurier w dogodnym dla Ciebie terminie dostarczy Ci wszystkie dokumenty. Swoją kartą debetową możesz płacić także w internecie, np. za bilety lotnicze. Za zakupy w sklepach, na aukcjach internetowych i za bilety PKP zapłacisz szybkim, bezpłatnym przelewem mTRANSFER. Na zakupy możesz wybrać się bez portfela, wystarczy że weźmiesz ze sobą mPykacz. Tam, gdzie nie ma bankomatu pieniądze bezpłatnie wypłacisz z konta podczas płatności kartą w sklepie. Masz pełną kontrolę nad swoimi finansami dzięki dostępowi do konta przez 24h za pomocą internetu i telefonu.

Pamiętaj że możesz zarabiać z mBankiem! Poleć eKONTO swoim znajomym a za każdego z nich otrzymasz premię 50 PLN! To prosty sposób na dodatkowy zastrzyk finansowy co miesiąc. Mając eKONTO nie musisz już pamiętać o doładowaniu karty. Z dowolnego miejsca na ziemi wyślij do nas darmowy SMS a my doładujemy Twój telefon środkami z Twojego rachunku. Wypłacasz ze wszystkich bankomatów w Polsce. Po aktywacji dodatkowej usługi, za jedyne 5 PLN miesięcznie możesz wypłacać dowolną ilość razy ze wszystkich bankomatów w kraju. Tanie ubezpieczenie turystyczne kupujesz on-line. Deska, narty, wyjazd na weekend? W mBanku możesz ubezpieczyć nie tylko siebie ale i swoich znajomych. Polisę otrzymasz SMS-em! Nie musisz biegać po innych bankach! Po otwarciu eKONTA wystarczy jeden wniosek a my bezpłatnie zamkniemy Twój dotychczasowy rachunek i przeniesiemy zlecenia stałe oraz polecenia zapłaty do mBanku. Oszczędzaj na bezpłatnym rachunku eMAX plus. Otwórz konto oszczędnościowe połączone z eKONTEM i korzystaj z atrakcyjnego oprocentowania