Karta z sercem „Dobro procentuje” w Inteligo

Karta z sercem Karta z sercem „Dobro procentuje” w Inteligo to pomoc dla potrzebujących, która nic Cię nie kosztuje. Możesz wesprzeć jeden z czterech projektów: ochrona środowiska, edukacja, pomoc niepełnosprawnym, ochrona zdrowia. Dowiedz się jak możesz pomóc, i jak dostać kartę z sercem?

Inteligo przekazuje część swoich dochodów z Twoich transakcji bezgotówkowych na wybraną przez Ciebie inicjatywę charytatywną. Płacąc kartą pomagasz potrzebującym. Możesz wskazać jedną z czterech akcji. Poniżej zamieszczamy odnośniki do stron organizacji ubiegających się o wsparcie:
ochrona środowiska – KLUB GAJA „Zaadoptuj rzekę”
edukacja – Stowarzyszenie SIEMACHA
pomoc niepełnosprawnym – Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym Kierowcom
ochrona zdrowia – Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa

Jeżeli już masz konto w Inteligo, zaloguj się i zamów kartę z sercem. Jeżeli nie masz konta, to zachęcam Cię do jego otwarcia. Bezpłatne konto, z bezpłatnymi przelewami w nowoczesnym Banku oferującym pionierskie rozwiązania. W najnowszym sondażu „najlepszych banków polskich internautów” serwisu wp.pl bank Inteligo zdobył pierwsze miejsce.

Przyznam, że jest za co chwalić ten bank. Dlatego szczerze polecam Ci otwarcie konta, dzięki któremu możesz pomóc potrzebującym. Wystarczy, że złożysz wniosek a pracownik banku skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia otwarcia rachunku.