Czy warto założyć konto w Alior Sync?

Czy warto założyć konto w Alior Sync?Jeżeli szukasz bezpłatnego konta, z bezwarunkowo bezpłatną kartą i z darmowymi przelewami to Alior Sync jest jedynym słusznym wyborem. Darmowe konto to nie wszystko, możesz otrzymać 5% zwrotu za zakupy w internecie. Sprawdź jakie warunki musisz spełnić aby dostać zwrot za zakupy. Dowiedz się jak założyć totalnie bezpłatne konto Alior Sync.

Otwórz konto i otrzymuj 5% zwrotu za zakupy w internecie kupując elektronikę czy kosmetyki. Maksymalna kwota zwrotu w ciągu miesiąca to 1250 PL (5% od 25 000 PLN).

Warunki otrzymania 5% zwrotu za zakupy w internecie:
– aby otrzymać 5% zwrotu za zakupy w internecie konieczne jest zapewnienie wpływów z tytułu wynagrodzenia lub średnio miesięcznego salda w wysokości 1500 PLN
– zwrot jest przyznawany za zakupy w internecie dokonywane przez „Płacę z Alior Sync”, lub internetowe transakcje kartą płatniczą do rachunku.

Załóż konto i oglądaj za darmo filmy w strefie rozrywki Alior Sync!

Jeżeli obecnie nie masz konta w inny banku, przyjdzie do Ciebie kurier. Jeżeli masz konto w innym banku, do otwarcia konta w Alior Sync wystarczy przelew na 1 grosz.

Posiadasz konto w innym banku gdzie jest opłata za kartę? Nie przepłacaj, załóż konto w Alior Sync. Nie musisz rezygnować ze starego konta, wystarczy, że zrezygnujesz z karty.

Sprawdź szczegółowe informacje lub od razu złóż wniosek o konto w Alior Sync.